Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

ARAÇ DVR YOL KAYIT KAMERALAR

Ürün bulunamadı.

ARAÇ DVR YOL KAYIT KAMERALARI

ARAÇ DVR YOL KAYIT KAMERALARI


Araç içi DVR Yol Kayıt Kameraları, aracınızın seyir halindeyken ya da park esnasında kayıt yapan, bu kayıtları bir SD karta kaydeden ve kart kapasitesi doldukça eski kayıtları otomatik olarak silerek yeni kayıt yapmaya devam eden bir yol güvenlik sistemidir.

Günümüzde DVR Yol Kayıt kameraları teknolojideki gelişmelere paralel olarak yüksek çözünürlükteki kayıt yapma özelliklerine sahiptirler.
DVR Yol Kayıt Kameraları aracınızın yol güvenliğinin yanı sıra internet bağlantısı olduğu sürece aracınızı uzakta izleyebilme, böylece siz aracınızın yanında değilken bile güvende olup olmadığını bilme imkanı sağlayan bir güvenlik sistemi türüdür.

Araç Kamerası Tavsiye : Araç DVR Yol Kayıt Kamerası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


Öncelikle kullanıcıların en çok tercih ettiği olmazsa olmaz özellik kameraların 7/24 kayıt yapabilme özelliğidir. Bu özellik sürekli bir enerji kaynağına ihtiyaç duysa da sağladığı yararın yanında bu çok büyük bir sıkıntı oluşturmaz. DVR Yol Kayıt kameranızın hafıza kartının boyutu da kaydedilen görüntülerin uzun süre muhafaza edilmesi açısından son derece önemlidir. Eğer kayıtlarınızı düzenli periyotlarla yedeklemiyorsanız bu durumda 128 GB ve daha yüksek bir kapasitede bir karda sahip olmak size avantaj sağlamanın ötesinde bir ihtiyaçtır.

Bir diğer aranan özellik de DVR Yol Kayıt Kameralarının park moduna sahip olmasıdır. Bu sayede aracınız park halindeyken başına bir şey gelmesi durumunda hareket algılama sensörleri devreye girerek kaydı başlatacaktır. DVR Yol Kayıt Kameranızın geniş bir çekim açısına sahip olması da bir diğer aranan önemli özelliktir. Böylece bir kaza durumunda haklılığınızı kanıtlamanız daha kolay olacaktır. Aynı zamanda düşük ışıkta da yüksek çözünürlükte kayıt yapması kameralarda aranan bir diğer özelliktir.

Siz de birçok özelliği bünyesinde barındıran bir BLT Bulut Elektronik  Araç DVR Yol kayıt Kamerasına ihtiyaç duyuyorsanız sitemizi ziyaret ederek istediğiniz özellikte bir kameraya sahip olabilirsiniz.

 
Yükleniyor...