Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

EKRAN VE MONİTÖRLER

Yükleniyor...

EKRAN VE MONİTÖRLER

EKRAN VE MONİTÖRLER
Araç içi ekran ve monitörler denilince ilk olarak dikiz monitörleri ve multimedya ekranları akla gelse de bugün araçların iç hacimlerine uygun birçok monitör ve ekran seçeneğine ulaşmak mümkün. Binek araçlara uygun ufak ekranlardan VIP araçlarda ya da karavanlarda kullanılabilen geniş monitörlere kadar birçok seçenek bugün kullanıcılara sunulmaktadır.
  Araç içi ekranları yolculuğunuz esnasında sürüş güvenliğini etkilemeyecek şekilde kullanabilirken monitörler daha çok yolculara hitap edecek şekilde şoför mahallinin arkasına konumlandırılır.

Araç İçi Monitör | Ekran ve Monitör Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Eğer aracınız için bir ekrana ya da monitöre ihtiyaç duyuyorsanız ilk olarak sizin gereksinimlerinize hitap edecek ve aracınıza uyum sağlayacak bir model seçerek işe başlamak gerekecektir.
Araç konsoluna ya da koltuk başlıklarına takılacak boyutta bir ekrana ihtiyacınız varsa bunun için ortalama 7-13 inç boyutunda bir ekran sizin için yeterli olacaktır. Daha geniş iç hacme sahip bir aracınız var ve siz daha büyük bir monitör istiyorsanız o zaman 20 inç ve üzeri monitör çeşitleri ile araç içinde keyifli vakit geçirebilir, yüksek çözünürlükte film izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Araç içi ekran ve monitörlerinize aracınızda bulunan kameraların görüntülerini aktarabilir, film izleyebilir, oyun oynayabilir ve internette gezinebilirsiniz. Aracınızda bulunan elektrik sistemine uyumlu olarak üretilen ve 12 Volt güce ihtiyaç duyan ekran ve monitörlerin araca uyum sağlaması için ilave bir güç kaynağına ihtiyaç duymanıza gerek yok.
Sizin de aracınız ya da karavanınız için bir ekrana veya monitöre ihtiyacınız varsa BLT Bulut Elektronik  geniş ürün seçeneğine ulaşmak, modellerimizi incelemek ve sipariş vermek için hemen sitemizdeki diğer ürünleri inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip ürünü satın alabilirsiniz.

 
Yükleniyor...