Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KABİN

Yükleniyor...

KABİN

KABİN

Oto kabinler genel olarak araçların pandizot kısımlarının bütünlüğünü korumak ve aracın orijinalliğini bozmadan ses sistemi üzerinde istenilen düzenlemeyi veya eklemeleri yapmak için tercih edilen, aynı zamanda araca estetik bir görünüm de kazandıran bir ürün çeşididir. Kabinler kullanıldıkları malzemenin kalitesi ile orantılı olarak ses kalitesinde düzelme sağlamaktadır. Hoparlörlerde oluşacak gereksiz titreşimleri engelleyerek daha pürüzsüz bir ses deneyimi yaşamanıza olarak sağlayacaktır. Araç kabin sistemlerini pandizot kısmına monte edebileceğiniz gibi ön ve arka kapılara, tavana ve bagaja uygun olarak üretilenleri tercih ederek montajını da sağlayabilirsiniz.

Oto Kabin Sistemleri

Oto kabin sistemleri sıklıkla fiber malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Kabinlerin üzerindeki uygun boşluklara dilediğiniz hoparlör çeşitlerini ekleyerek ya da yine isterseniz hazır kurulu şekilde alarak da aracınıza montajını gerçekleştirebilirsiniz. Oto kabinlerinin size sunacağı en büyük avantaj çoklu bir hoparlör sistemini tek bir zemin üzerine yerleştirmek ve böylece hem daha estetik bir görüntü sağlamak hem de gereksiz tadilat işlerinden kurtulmak olacaktır.
Yine bir başka oto kabin sistemi ise tek hoparlörün konumlandırıldığı, hoparlör çapına özel olarak üretilmiş olan tekli oval kabinlerdir. Bu kabinler aracın mevcut ses sistemine ilave olarak farklı hoparlörler eklemeniz gerektiğinde ihtiyacınızı karşılamak için yeterli olacaktır.

Oto Kabin Çeşitleri - Oto Kabin Boyutları

Hoparlör kabinleri kullanıldıkları malzemelere göre fiber kabinler, MDF kabinler, ahşap kabinler, plastik kabinler, sertleştirilmiş mukavva kabinler gibi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre çok farklı malzemelerden üretilirler. Aynı şekilde kaplama malzemesi olarak da çeşitli kumaşlar kullanılır.

Kabinlerin boyutları ise çoğu aracın modeline göre üretilmiş olsa da özellikle tekli oval kabinler daha ziyade hoparlör çaplarına göre imal edilmektedir.

Oto kabinleri ile ilgili daha fazla çeşide ulaşmak istiyorsanız ve detaylı bilgi almak için hemen şimdi BLT Bulut Elektronik sitemizdeki diğer kabin çeşitlerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 
Yükleniyor...