Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

SET KİT KABLOLAR

Yükleniyor...

SET KİT KABLOLAR

SET KİT KABLOLAR

Oto set kit kablolar araçlarınıza sonradan eklediğiniz ses sistemleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm kablo ve bağlantı elemanlarını tek bir pakette size sunmaktadır. Amfi kablo kiti olarak da bilinen bu kitlerin içeriğinde teyp, amfi ve hoparlörler arasındaki bağlantıyı sağlayacak tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Set kit kabloların içerisindeki her ürün renklerine göre ayrılmış ve gerekli olan bağlantı bilgileri verilmiştir. Böylece kendi ses sisteminizi rahatlıkla kurabilmenize imkan sağlayacak şekilde size sunulmuştur.

Set kit kablolarda bağlantı ekipmanı olarak ihtiyacınız olan;
  • Güç kablosu,
  • Şase kablosu,
  • Hoparlör kablosu,
  • Kumanda ünitesi kablosu,
  • Amfi kablosu,
  • Kablo kanalı,
  • Sigorta kutusu,
  • Sigorta ve diğer bağlantı parçalarını toplu halde bulabilirsiniz. Ayrıca bu kabloların renkleri aracılığı ile de herhangi bir zorluk yaşamadan bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş uzun ömürlü kullanım imkanı sunan son derece dayanıklı malzemelerdir.

Amfi Kablosu Nasıl Olmalı ? - Amfi Kablo Seti

Öncelikle Oto Set Kit kablolarının mutlaka kaliteli malzemeden üretilmesi ve yüksek güvenlik standartlarına sahip olması gerekmektedir. Araç içine döşenen kabloların şase yaparak yangın çıkarma riskine karşı her zaman en iyi malzemeyi tercih etmek önemlidir. Sitemizden temin edeceğiniz ürünleri aracınıza rahatlıkla döşeyebilirsiniz.
Elektroniğe merakınız ve el beceriniz varsa Oto Set Kit kabloları doğru bir şekilde kullanarak bağlantı sağlayabilirsiniz. Tesisat için kullanılacak olan kabloların kaplama malzemeleri, kalınlıkları ve ses iletim kapasitelerinin de son derece yüksek kalitede olması hem araç güvenliği hem de elde edeceğiniz sesin kalitesi için büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde ortaya çıkan sonuç ve duyacağınız ses sizi memnun etmeyebilir.

Oto Set Kit kablo çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer ürünlerimize ulaşmak için hemen şimdi BLT Bulut Elektronik sitemizi inceleyebilirsiniz.

 
Yükleniyor...